اطلاعیه مهم

به اطلاع اعضای محترم می رساند:

سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران در راستای خدمت به اعضاء و مبارزه با پدیده مهرفروشی و به منظور سازماندهی و ساماندهی موضوع انعقاد قراردادهای فروش، با بهره گیری از تجارب متخصصین و همفکری دلسوزان صنعت، اقدام به طراحی و اجرای سامانه نرم افزاری (آسانه) نموده است.

بر همین اساس و به جهت عملیاتی نمودن این سامانه، نیاز به تکمیل پایگاه داده سامانه مذکور می باشد که این مهم بدون کمک همکاران محترم میسر نخواهد بود. لذا خواهشمند است دستور فرمائید فقط لیست پروژه های در دست اجرای آن شرکت تا تاریخ ۲۵/۱۱/۹۵ که هنوز نسبت به ثبت نام استاندارد آنها اقدامی صورت نگرفته است را بر اساس جدول ذیل تهیه و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۰۱/۱۲/۹۵ به صورت مکتوب جهت درج در سامانه آسانه، به دبیرخانه سندیکا ارسال نمایند.

شایان ذکر است اطلاعات مذکور صرفاً جهت راه اندازی این سامانه بوده و جزئیات آن به صورت محرمانه در سندیکا آرشیو خواهد شد و در فازهای بعدی، اطلاعات توسط شرکت های محترم در سامانه ثبت خواهد شد.

 

j1-1

  • پربازدیدترین
  • محبوب ترین ها

Has no connect to show!

Has no connect to show!

گالری عکس

اطلاعات تماس

  • سمنان - بلوار ولیعصر - خیابان بعثت - ساختمان جوانه - طبقه چهار -واحد 8
  • 33346781 - 023
  • <این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید>

درباره انجمن

ساماندهی و قانونمندی در امور حرفه‌ای و تخصصی مربوط به آسانسور و پله برقی درایران و به منظور ایجاد هماهنگی در فعالیت طراحان ، سازندگان ، تولیدکنندگان ، فن آوران و فروشندگان طراحی و مونتاژ آسانسور و پله برقی و فعالین خدمات وابسته به آن و برای تمرکز امور فنی و مهندسی 

عضویت در خبرنامه سایت

برای دریافت اخبار روزانه انجمن در خبر نامه انجمن عضو شوید