رویداد ها

برگزاری پنجمین دوره آزمون نصابان با حضور تعداد کثیری از نصابان و مدیران فنی شرکت های عضو در محل دانشگاه کوشا.

پنجمین دوره آزمون نصابان با حضور تعداد کثیری از نصابان و مدیران فنی شرکت های عضو سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران در محل دانشگاه کوشا در تاریخ ۱۵/۱۱/۹۵ در ساعت ۹ صبح برگزار گردید. این آزمون در چهار دسته سرویس و نگه داری ، درب و ریل ، مکانیکال ، الکتریکال و راه اندازی برگزار گردید.

نفراتی که در این آزمون موفق به کسب نمره قبولی گردند جهت گذراندن دوره های آموزشی تکمیلی و اخذ کارت مهارت از سازمان فنی و حرفه ای به دو دانشگاه کوشا و دماوند معرفی میگردند. در روز برگزاری آزمون دبیرکارگروه سامان دهی نصابان و سرویس کاران صنعت جناب آقای علی رضا یوسفی و دبیر کمیته آموزش جناب آقای شهرام مردمی حضور داشتند.

شصت و سومین جلسه هیئت مدیره سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران با حضور اکثریت اعضای محترم هیئت مدیره سندیکا و بازرسین محترم در محل سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران در تاریخ هفدهم بهمن ماه راس ساعت ۱۵ برگزار گردید.

مطابق با دستورجلسه جلسه ای با حضور نمایندگان بیمه برگزار شد که در پی آن تصویب هزینه های درمان تکمیلی سال ۹۵ - ۹۶ را به دنبال داشت وسپس مسائل و جوانب کلی نمایشگاه آسانسور فروردین ماه ۹۶ مورد بررسی قرار گرفت و در ادامه با رای اکثریت آرا در مورد برگزاری نمایشگاه تخصصی شهر آفتاب در روز ۲۹ فروردین ماه ۹۶ موافقت شد و در آخر جلسه هیت مدیره به پرونده شرکتهای متقاقضی پروانه و تمدید پروانه که از طرف کمیته ارزشیابی به هیت مدیره ارسال گردیده بود رسیدگی و پرونده تعدادی از شرکت ها ی فوق توسط هیئت مدیره تائید گردید.

اطلاعیه مهم

به اطلاع اعضای محترم می رساند:

سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران در راستای خدمت به اعضاء و مبارزه با پدیده مهرفروشی و به منظور سازماندهی و ساماندهی موضوع انعقاد قراردادهای فروش، با بهره گیری از تجارب متخصصین و همفکری دلسوزان صنعت، اقدام به طراحی و اجرای سامانه نرم افزاری (آسانه) نموده است.

بر همین اساس و به جهت عملیاتی نمودن این سامانه، نیاز به تکمیل پایگاه داده سامانه مذکور می باشد که این مهم بدون کمک همکاران محترم میسر نخواهد بود. لذا خواهشمند است دستور فرمائید فقط لیست پروژه های در دست اجرای آن شرکت تا تاریخ ۲۵/۱۱/۹۵ که هنوز نسبت به ثبت نام استاندارد آنها اقدامی صورت نگرفته است را بر اساس جدول ذیل تهیه و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۰۱/۱۲/۹۵ به صورت مکتوب جهت درج در سامانه آسانه، به دبیرخانه سندیکا ارسال نمایند.

شایان ذکر است اطلاعات مذکور صرفاً جهت راه اندازی این سامانه بوده و جزئیات آن به صورت محرمانه در سندیکا آرشیو خواهد شد و در فازهای بعدی، اطلاعات توسط شرکت های محترم در سامانه ثبت خواهد شد.

 

j1-1

هدف از برگزاری این جلسه ، بررسی نقاط قوت و ضعف احتمالی بعد از به اجرا گذاشتن چک لیستها توسط اداره استاندارد وبا توجه به فرصتی که توسط سندیکا دراین جلسه برای شرکتهای آسانسوری فراهم شده بود اعضاء مشکلات و محسناتی را که در چک لیست وجود داشت را بیان نمودند.

مطالعه بیشتر...
  • پربازدیدترین
  • محبوب ترین ها

Has no connect to show!

Has no connect to show!

گالری عکس

اطلاعات تماس

  • سمنان - بلوار ولیعصر - خیابان بعثت - ساختمان جوانه - طبقه چهار -واحد 8
  • 33346781 - 023
  • <این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید>

درباره انجمن

ساماندهی و قانونمندی در امور حرفه‌ای و تخصصی مربوط به آسانسور و پله برقی درایران و به منظور ایجاد هماهنگی در فعالیت طراحان ، سازندگان ، تولیدکنندگان ، فن آوران و فروشندگان طراحی و مونتاژ آسانسور و پله برقی و فعالین خدمات وابسته به آن و برای تمرکز امور فنی و مهندسی 

عضویت در خبرنامه سایت

برای دریافت اخبار روزانه انجمن در خبر نامه انجمن عضو شوید